[singlepic id=1 w=535 h=360 float=]

 

Pokud se chcete něco dočíst o tomto seriálu tak doporučuji CSFD nebo IMDB a nebo něco málo zde. Hlavními představiteli seriálu Dva a půl chlapa jsou Charlie Sheen a Jon Cryer. Obsazeni byli do rolí bratrů Harperových, kteří jsou v mnoha věcech odlišní, no vlastně skoro ve všem.
Seriál pojednává o mužích, ženách, sexu, randění, rozvodu, mateřství, rodičovství, vztahy mezi sourozenci a rodiči, penězích, ale hlavně – o lásce. Jinými slovy, Dva a půl chlapa je další z rodiny komedií ze života. Lépe řečeno: v tomto případě se jedná o životy dvou bratrů, syna (synovce) jednoho z nich a množství žen, které úvodní mužskou dvojici obklopují…

Zaběhlý stereotyp finančně zabezpečeného starého mládence Charlieho Harpera, novodobého Casanovy, jenž vlastní dům na pláži v Malibu, sviští si to v Jaguáru (později však v Mercedesu) a ženy mu doslova padají k nohám, dozná změn v okamžiku, kdy jej navštíví bratr Alan, který se právě rozvádí, a jeho desetiletý syn Jake. Právě tito dva se jednoho dne rozhodnou, že se k Charliemu přestěhují, že budou nějakou dobu žít pod střechou jeho honosného sídla.

Věci se nadále zkomplikují, když se „vyrojí“ další aktéři: Charlieho a Alanova narcistická, citově apatická matka Evelyn, Alanova neurotická ex-manželka Judith, Charlieho dominantní správcová Berta a Rose, neuvěřitelně manipulativní a značně ztřeštěná sousedka, jež s Charliem prožila krátký románek a od té doby je jím přímo posedlá. Je rozhodnutá zůstat v jeho životě za každou cenu…
Ač jsou vztahy Charlieho a Alana mnohdy napjaté, jedno mají bratři společné: oba milují Jakea a chtějí pro něj jen to nejlepší. Také proto se rozhodnou, že jako rodina budou fungovat. Seriál Dva a půl chlapa má zatím 10 sérií, z toho jich je 8 dabovaných televizí Nova a stále se další díly točí, takže se máte určitě na co těšit. Doufám že se vám zde bude líbit a najdete zde vše co budete potřebovat.

 


Tento díl ke shlédnutí zde.